
10k Gold Byzantine Necklace World Is Yours Charm 20-30 inch 3mm Pendant SET
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Byzantine Box Chain | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Clasp Type: lobster | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Byzantine |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Modified Item: No | Brand: Globalwatches10 |
| Width of Chain: 3mm (approx) | Type: Chain |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
��
Original: $2,367.75
-65%$2,367.75
$828.7110k Gold Byzantine Necklace World Is Yours Charm 20-30 inch 3mm Pendant SET
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Byzantine Box Chain | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Clasp Type: lobster | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Byzantine |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Modified Item: No | Brand: Globalwatches10 |
| Width of Chain: 3mm (approx) | Type: Chain |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
��
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Round | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Main Stone Shape: Round |
| Chain Style: Byzantine Box Chain | Pendant/Locket Type: Charm |
| Style: Chain | Base Metal: Yellow Gold |
| Clasp Type: lobster | Features: Nickel-Free |
| Handmade: No | Chain Type: Byzantine |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Modified Item: No | Brand: Globalwatches10 |
| Width of Chain: 3mm (approx) | Type: Chain |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
��























