
10k Gold Byzantine Necklace Lion Charm 20-30 inches 9mm REAL Yellow SET Chain
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Asymmetrical | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Byzantine Box Chain |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Charm,Pendant |
| Base Metal: Gold | Clasp Type: lobster |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Byzantine | Signed: Yes |
| Charm Style: Lion Charm | Color: Yellow |
| Modified Item: No | Brand: GoldenlinQ |
| Width of Chain: 9mm (approx) | Type: Chain |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty,Religious | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
��
Original: $6,583.50
-65%$6,583.50
$2,304.22More Images







10k Gold Byzantine Necklace Lion Charm 20-30 inches 9mm REAL Yellow SET Chain
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Asymmetrical | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Byzantine Box Chain |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Charm,Pendant |
| Base Metal: Gold | Clasp Type: lobster |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Byzantine | Signed: Yes |
| Charm Style: Lion Charm | Color: Yellow |
| Modified Item: No | Brand: GoldenlinQ |
| Width of Chain: 9mm (approx) | Type: Chain |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty,Religious | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
��
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Asymmetrical | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary,Birthday,Christmas,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day,Wedding | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Byzantine Box Chain |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Chain,Charm,Pendant |
| Base Metal: Gold | Clasp Type: lobster |
| Features: Nickel-Free | Handmade: No |
| Chain Type: Byzantine | Signed: Yes |
| Charm Style: Lion Charm | Color: Yellow |
| Modified Item: No | Brand: GoldenlinQ |
| Width of Chain: 9mm (approx) | Type: Chain |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty,Religious | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
��























