
10k Gold Byzantine Necklace Last Supper Pendant Charm 20"-30" SET 7mm Chain
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Rectangle | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Byzantine Box Chain |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Clasp Type: lobster |
| Handmade: No | Chain Type: Byzantine |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Modified Item: No | Brand: Globalwatches10 |
| Width of Chain: 7mm (approx) | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Original: $4,735.50
-65%$4,735.50
$1,657.4210k Gold Byzantine Necklace Last Supper Pendant Charm 20"-30" SET 7mm Chain
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Rectangle | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Byzantine Box Chain |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Clasp Type: lobster |
| Handmade: No | Chain Type: Byzantine |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Modified Item: No | Brand: Globalwatches10 |
| Width of Chain: 7mm (approx) | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Pendant Shape: Rectangle | Closure: Lobster |
| Occasion: Anniversary | Gender: Male Female |
| Metal: Yellow Gold | Necklace Length: 20"-30" |
| Vintage: No | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Chain Style: Byzantine Box Chain |
| Pendant/Locket Type: Charm | Style: Pendant |
| Base Metal: Yellow Gold | Clasp Type: lobster |
| Handmade: No | Chain Type: Byzantine |
| Signed: Yes | Color: Yellow |
| Modified Item: No | Brand: Globalwatches10 |
| Width of Chain: 7mm (approx) | Type: Necklace |
| Metal Purity: 10k | Customized: No |
| Theme: Beauty | Country/Region of Manufacture: United States |
| Country of Origin: United States | Wholesale: No |























