
10k Franco Bracelet 4mm 8" Inch Yellow Gold Men Women Link Real 10kt
| Antique: No | Shape: Link |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Gender: Unisex | Item Length: 8 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Style: Franco |
| Base Metal: Yellow Gold | Clasp Type: Lobster |
| Features: Nickel-Free | Handmade: Yes |
| Chain Type: franco | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: 10k yellow Gold |
| Material: Yellow Gold | Modified Item: No |
| Certification: 10k yellow gold | Brand: GoldenlinQ |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Length: 8 Inches(approx.) | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
GoldenlinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 8-9 Grams |
| Length | 8 Inches |
| Width Of Bracelet | 4 mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |
More Images







10k Franco Bracelet 4mm 8" Inch Yellow Gold Men Women Link Real 10kt
| Antique: No | Shape: Link |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Gender: Unisex | Item Length: 8 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Style: Franco |
| Base Metal: Yellow Gold | Clasp Type: Lobster |
| Features: Nickel-Free | Handmade: Yes |
| Chain Type: franco | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: 10k yellow Gold |
| Material: Yellow Gold | Modified Item: No |
| Certification: 10k yellow gold | Brand: GoldenlinQ |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Length: 8 Inches(approx.) | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
GoldenlinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 8-9 Grams |
| Length | 8 Inches |
| Width Of Bracelet | 4 mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Antique: No | Shape: Link |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Gender: Unisex | Item Length: 8 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Style: Franco |
| Base Metal: Yellow Gold | Clasp Type: Lobster |
| Features: Nickel-Free | Handmade: Yes |
| Chain Type: franco | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: 10k yellow Gold |
| Material: Yellow Gold | Modified Item: No |
| Certification: 10k yellow gold | Brand: GoldenlinQ |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Length: 8 Inches(approx.) | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
GoldenlinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 8-9 Grams |
| Length | 8 Inches |
| Width Of Bracelet | 4 mm (approx.) |
| Condition | Brand New |
| Gender | Unisex |























