
10k Cuban Link ID Bracelet 9" Lobster Clasp Real 10Kt Yellow Gold
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Gender: Male Female | Item Length: 9 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Style: Cuban Link |
| Base Metal: Yellow Gold | Clasp Type: Lobster |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Sizable: No |
| Material: 10K yellow Gold | Modified Item: No |
| Weight: 9-10 Grams (approx.) | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Length: 9 Inches | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 9-10 Grams (approx.) |
| Length | 9 Inch(approx.) |
| Width | ID-6mm, Chain-7mm |
| Base Metal | Yellow Gold |
| Clasp | Lobster |
| Gender | Male Female |
Original: $1,155.00
-65%$1,155.00
$404.25More Images






10k Cuban Link ID Bracelet 9" Lobster Clasp Real 10Kt Yellow Gold
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Gender: Male Female | Item Length: 9 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Style: Cuban Link |
| Base Metal: Yellow Gold | Clasp Type: Lobster |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Sizable: No |
| Material: 10K yellow Gold | Modified Item: No |
| Weight: 9-10 Grams (approx.) | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Length: 9 Inches | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 9-10 Grams (approx.) |
| Length | 9 Inch(approx.) |
| Width | ID-6mm, Chain-7mm |
| Base Metal | Yellow Gold |
| Clasp | Lobster |
| Gender | Male Female |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Number of Diamonds: 0 | Antique: No |
| Closure: Lobster | Occasion: Anniversary,Birthday,Christening,Christmas,Confirmation/Communion,Engagement,Father's Day,Graduation,Mother's Day,Valentine's Day |
| Gender: Male Female | Item Length: 9 in |
| Metal: Yellow Gold | Vintage: No |
| Main Stone: No Stone | Personalize: No |
| Department: Unisex Adults | Style: Cuban Link |
| Base Metal: Yellow Gold | Clasp Type: Lobster |
| Number of Gemstones: 0 | Handmade: No |
| Chain Type: Cuban Link | Seller Warranty: Yes |
| Signed: Yes | Color: Gold |
| Cut Grade: Very Good | Sizable: No |
| Material: 10K yellow Gold | Modified Item: No |
| Weight: 9-10 Grams (approx.) | Brand: GoldenLinQ |
| Type: Bracelet | Metal Purity: 10k |
| Length: 9 Inches | Customized: No |
| Era: Undated | Theme: Beauty |
| Country/Region of Manufacture: United States | Country of Origin: United States |
| Wholesale: No |
GoldenLinQ
| Metal Purity | 10K Yellow Gold |
|---|---|
| Weight | 9-10 Grams (approx.) |
| Length | 9 Inch(approx.) |
| Width | ID-6mm, Chain-7mm |
| Base Metal | Yellow Gold |
| Clasp | Lobster |
| Gender | Male Female |























